Ürünlerimiz

Pamuk İpleri

Pamuk İpleri

Saf pamuktan üretilir. Ambalajda, etikette, meyve sandıkları bağlamada, tütün dizmede, tekstilde biye ipi vb. alanlarda kullanılır. 6/4 ,6/6 ,6/7 ,6/9 gibi muhtelif kalınlıkları vardır. Yüklü siparişlerde isteğe bağlı, renkli olarak imal edilebilir.

Kaytan İpleri

%90 pamuk % 10 sentetikten imal edilmiştir. Muhtelif kalınlıkları vardır. 50 mt.lik çileler halinde on adet çilenin bir arada paketlenmesiyle oluşan ambalajında satışa sunulmaktadır. Döşemelik sektöründe ve çanta sapı olarak kullanılmaktadır.

Sömek İpi

Pamuk ipinden üretilen sömek ipinin çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır.Başlıca kullanım alanları sucuk ve pastırma ipi, çuval dikme, tütün ipi vs. olarak belirtilebilir. 10 kat, 12 kat ve 18 kat kolalı ve kolasız olmak üzere farklı çeşit ve kalınlıkları bulunmaktadır. Sucuk ve pastırma alanında kullanıcıları için hazır kesilmiş şekilde de satışa sunulabilir.

Dikiş İpliği

% 100 Polyester ve az miktarda pamuk ipi karışımı olarak imal edilen dikiş ipleri 12/4,12/5 gibi farklı çeşitleri vardır. Kopma mukavemeti çok yüksek ve sağlamdır. Sanayi makinelarında her türlü çuval ağzının dikiminde ve yorgan kaplama ipi olarak kullanılabilir. Konik şeklindeki yumaklarda 100 gr.dan 5000gr. a kadar imalat yapılabilir.